Hotel & Apartments Susa-Due ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 & Apartments Susa-Due Hotel & Apartments Susa-Due je útulný hotýlek ležící v samém srdci Prahy. Hotel leží v klidné malebné ulici jen pár kroků od nádherných pražských památek, bulvárů a řeky Vltavy. V blízkém okolí hotelu je skvělý výběr restaurací, kaváren a barů. Nákupní centrum Palladium je od hotelu vzdáleno 3 minuty pěší chůze.

Ubytování
Hotel & Apartments Susa-Due disponuje 12-ti dvoulůžkovými, 2 trojlůžkovými a 2 čtyřlůžkovými pokoji. V rámci ubytování patří k základnímu vybavení těchto nekuřáckých pokojů TV/SAT, vysokorychlostní kabelové připojení k internetu, telefon s přímou volbou, bezpečností schránky a WC s koupelnou.
Veškeré pokoje jsou vybaveny nábytkem vyráběným na míru a navrženým italským designérem. Součástí jsou také malé kuchyňské kouty vybavené mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, lednicí a minibarem. K dispozici máme připravené také dětské postýlky.

Služby
Recepce je pro vás otevřena 24 hodin denně. Dále je Vám v penzionu k dispozici telefon, fax, copy, prodej jízdenek, pohledů a poštovních známek, směnárna, úschovna cenných předmětů, prodej suvenýrů, zapůjčení žehličky.  V lobby recepci mohou hosté využít počítač s internetovým připojením zdarma.

Pokud se chystáte na návštěvu Prahy a chcete bydlet v příjemném prostředí v klidné části centra města, těší se na Vás Hotel & Apartments Susa-Due.
Hotel Praha 1 & Apartments Susa-Due - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 & Apartments Susa-Due -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 & Apartments Susa-Due - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 & Apartments Susa-Due - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 & Apartments Susa-Due - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 & Apartments Susa-Due - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 & Apartments Susa-Due - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 & Apartments Susa-Due - na pokojích je telefon